Doplňující informace
| EAN: | 8712645305311 |
| Kód zboží: | 19327 |
| Výrobní kód: | 799-4405 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 36 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,140 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645305311 |
| Kód zboží: | 19327 |
| Výrobní kód: | 799-4405 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 36 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,140 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
194 Kč s DPH
162 Kč s DPH
177 Kč s DPH
199 Kč s DPH
148 Kč s DPH
190 Kč s DPH
194 Kč s DPH
71 Kč s DPH
102 Kč s DPH Sleva 30%
102 Kč s DPH
119 Kč s DPH
119 Kč s DPH
132 Kč s DPH
216 Kč s DPH
162 Kč s DPH
190 Kč s DPH Sleva 15%
191 Kč s DPH
189 Kč s DPH
189 Kč s DPH
191 Kč s DPH
191 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář