Doplňující informace
| EAN: | 4029811455294 |
| Kód zboží: | 17605 |
| Materiál: | Hliník, Papír |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost: | 0,090 kg |
| Obsah balení: | 102 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811455294 |
| Kód zboží: | 17605 |
| Materiál: | Hliník, Papír |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost: | 0,090 kg |
| Obsah balení: | 102 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
177 Kč s DPH
359 Kč s DPH
77 Kč s DPH
318 Kč s DPH
261 Kč s DPH
293 Kč s DPH
143 Kč s DPH
179 Kč s DPH Sleva 20%
179 Kč s DPH
179 Kč s DPH
359 Kč s DPH
661 Kč s DPH
318 Kč s DPH
441 Kč s DPH
430 Kč s DPH
276 Kč s DPH
197 Kč s DPH
358 Kč s DPH
395 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář