Doplňující informace
| EAN: | 8592539653496 |
| Kód zboží: | 16806 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Česká |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Divja |
| EAN: | 8592539653496 |
| Kód zboží: | 16806 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Česká |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Divja |
291 Kč s DPH
454 Kč s DPH
291 Kč s DPH
277 Kč s DPH
304 Kč s DPH
505 Kč s DPH
259 Kč s DPH
316 Kč s DPH
77 Kč s DPH
140 Kč s DPH
140 Kč s DPH
140 Kč s DPH
228 Kč s DPH
357 Kč s DPH
369 Kč s DPH
193 Kč s DPH
137 Kč s DPH
316 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář