Doplňující informace
| EAN: | 8592539159035 |
| Kód zboží: | 797 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 22 cm |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,290 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Divja |
| EAN: | 8592539159035 |
| Kód zboží: | 797 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 22 cm |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,290 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Divja |
419 Kč s DPH
228 Kč s DPH
216 Kč s DPH
291 Kč s DPH
291 Kč s DPH
298 Kč s DPH
301 Kč s DPH
36 Kč s DPH
301 Kč s DPH
378 Kč s DPH
301 Kč s DPH
301 Kč s DPH
276 Kč s DPH
442 Kč s DPH
368 Kč s DPH
425 Kč s DPH
504 Kč s DPH
356 Kč s DPH
152 Kč s DPH
96 Kč s DPH
291 Kč s DPH
378 Kč s DPH
276 Kč s DPH
354 Kč s DPH
251 Kč s DPH
378 Kč s DPH
175 Kč s DPH
368 Kč s DPH
368 Kč s DPH
315 Kč s DPH
192 Kč s DPH
368 Kč s DPH
152 Kč s DPH
731 Kč s DPH
127 Kč s DPH
861 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář