Doplňující informace
| EAN: | 4029811477241 |
| Kód zboží: | 18709 |
| Výrobní kód: | 61/1844 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 5,5 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,396 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811477241 |
| Kód zboží: | 18709 |
| Výrobní kód: | 61/1844 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 5,5 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,396 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
314 Kč s DPH
314 Kč s DPH
314 Kč s DPH
363 Kč s DPH
259 Kč s DPH
175 Kč s DPH
152 Kč s DPH
505 Kč s DPH
454 Kč s DPH
228 Kč s DPH
357 Kč s DPH
291 Kč s DPH
1234 Kč s DPH
301 Kč s DPH
314 Kč s DPH
758 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář