Doplňující informace
| EAN: | 8592539500677 |
| Kód zboží: | 7319 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,470 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Divja |
| EAN: | 8592539500677 |
| Kód zboží: | 7319 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,470 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Divja |
382 Kč s DPH
279 Kč s DPH
306 Kč s DPH
814 Kč s DPH
458 Kč s DPH
303 Kč s DPH
372 Kč s DPH
306 Kč s DPH
293 Kč s DPH
303 Kč s DPH
446 Kč s DPH
153 Kč s DPH
372 Kč s DPH
306 Kč s DPH
737 Kč s DPH
372 Kč s DPH
153 Kč s DPH
372 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář