Doplňující informace
| EAN: | 5714710007031 |
| Kód zboží: | 18005 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | BrandMac |
| EAN: | 5714710007031 |
| Kód zboží: | 18005 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | BrandMac |
255 Kč s DPH
204 Kč s DPH
194 Kč s DPH
194 Kč s DPH
214 Kč s DPH
194 Kč s DPH
256 Kč s DPH
216 Kč s DPH
342 Kč s DPH
254 Kč s DPH
262 Kč s DPH
262 Kč s DPH
240 Kč s DPH
240 Kč s DPH
264 Kč s DPH
264 Kč s DPH
382 Kč s DPH
380 Kč s DPH
372 Kč s DPH
372 Kč s DPH
303 Kč s DPH
260 Kč s DPH
342 Kč s DPH
418 Kč s DPH
316 Kč s DPH
255 Kč s DPH
252 Kč s DPH
261 Kč s DPH
132 Kč s DPH
256 Kč s DPH
256 Kč s DPH
204 Kč s DPH
344 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář