Doplňující informace
| EAN: | 5902729048095 |
| Kód zboží: | 19669 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Trolls |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,280 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Halantex |
| EAN: | 5902729048095 |
| Kód zboží: | 19669 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Trolls |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,280 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Halantex |
256 Kč s DPH
240 Kč s DPH
249 Kč s DPH
236 Kč s DPH
262 Kč s DPH
251 Kč s DPH
255 Kč s DPH
194 Kč s DPH
236 Kč s DPH
216 Kč s DPH
256 Kč s DPH
254 Kč s DPH
194 Kč s DPH
342 Kč s DPH
264 Kč s DPH
262 Kč s DPH
194 Kč s DPH
240 Kč s DPH
204 Kč s DPH
240 Kč s DPH
214 Kč s DPH
264 Kč s DPH
256 Kč s DPH
256 Kč s DPH
256 Kč s DPH
331 Kč s DPH
244 Kč s DPH
256 Kč s DPH
256 Kč s DPH
256 Kč s DPH
256 Kč s DPH
209 Kč s DPH
256 Kč s DPH
241 Kč s DPH
236 Kč s DPH
204 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář