Doplňující informace
| EAN: | 8712645288591 |
| Kód zboží: | 18100 |
| Výrobní kód: | 428-2641 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Pret |
| Hmotnost: | 0,230 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645288591 |
| Kód zboží: | 18100 |
| Výrobní kód: | 428-2641 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Pret |
| Hmotnost: | 0,230 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
542 Kč s DPH
403 Kč s DPH
429 Kč s DPH
305 Kč s DPH
495 Kč s DPH
439 Kč s DPH
322 Kč s DPH
362 Kč s DPH
395 Kč s DPH
395 Kč s DPH
395 Kč s DPH
556 Kč s DPH
209 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
363 Kč s DPH
403 Kč s DPH
556 Kč s DPH
407 Kč s DPH
465 Kč s DPH
395 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář