Doplňující informace
| EAN: | 8712645293083 |
| Kód zboží: | 19278 |
| Výrobní kód: | 428-3422 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645293083 |
| Kód zboží: | 19278 |
| Výrobní kód: | 428-3422 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
380 Kč s DPH
356 Kč s DPH
387 Kč s DPH
387 Kč s DPH
390 Kč s DPH
390 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
395 Kč s DPH
359 Kč s DPH
423 Kč s DPH Sleva 15%
429 Kč s DPH
305 Kč s DPH
556 Kč s DPH
395 Kč s DPH
395 Kč s DPH
395 Kč s DPH
413 Kč s DPH
362 Kč s DPH
322 Kč s DPH
336 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
363 Kč s DPH
423 Kč s DPH
407 Kč s DPH
395 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář