Doplňující informace
| EAN: | 8712645300736 |
| Kód zboží: | 18687 |
| Výrobní kód: | 421-3950 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Skooter |
| Hmotnost: | 0,330 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645300736 |
| Kód zboží: | 18687 |
| Výrobní kód: | 421-3950 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Skooter |
| Hmotnost: | 0,330 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
393 Kč s DPH
480 Kč s DPH
542 Kč s DPH
763 Kč s DPH
635 Kč s DPH
496 Kč s DPH
540 Kč s DPH
540 Kč s DPH
464 Kč s DPH
712 Kč s DPH
559 Kč s DPH
500 Kč s DPH
839 Kč s DPH
403 Kč s DPH
255 Kč s DPH
509 Kč s DPH
509 Kč s DPH
246 Kč s DPH
492 Kč s DPH Sleva 50%
492 Kč s DPH
433 Kč s DPH
541 Kč s DPH
545 Kč s DPH
660 Kč s DPH
635 Kč s DPH
451 Kč s DPH
296 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář