Doplňující informace
| EAN: | 8712645297814 |
| Kód zboží: | 18208 |
| Výrobní kód: | 421-3692 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Zelená |
| Licence: | Skooter |
| Hmotnost: | 0,290 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645297814 |
| Kód zboží: | 18208 |
| Výrobní kód: | 421-3692 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Zelená |
| Licence: | Skooter |
| Hmotnost: | 0,290 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
389 Kč s DPH
534 Kč s DPH
459 Kč s DPH
495 Kč s DPH
352 Kč s DPH
387 Kč s DPH
534 Kč s DPH
706 Kč s DPH
697 Kč s DPH
537 Kč s DPH
475 Kč s DPH
389 Kč s DPH
399 Kč s DPH
399 Kč s DPH
478 Kč s DPH
534 Kč s DPH
252 Kč s DPH
504 Kč s DPH
504 Kč s DPH
244 Kč s DPH
488 Kč s DPH Sleva 50%
488 Kč s DPH
234 Kč s DPH
335 Kč s DPH Sleva 30%
428 Kč s DPH
539 Kč s DPH
654 Kč s DPH
629 Kč s DPH
536 Kč s DPH
534 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář