Doplňující informace
| EAN: | 8712645302785 |
| Kód zboží: | 18730 |
| Výrobní kód: | 421-4146 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Skooter |
| Hmotnost: | 0,284 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645302785 |
| Kód zboží: | 18730 |
| Výrobní kód: | 421-4146 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Skooter |
| Hmotnost: | 0,284 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
540 Kč s DPH
393 Kč s DPH
390 Kč s DPH
500 Kč s DPH
464 Kč s DPH
496 Kč s DPH
540 Kč s DPH
542 Kč s DPH
540 Kč s DPH
356 Kč s DPH
255 Kč s DPH
509 Kč s DPH
509 Kč s DPH
246 Kč s DPH
492 Kč s DPH Sleva 50%
492 Kč s DPH
237 Kč s DPH
338 Kč s DPH Sleva 30%
433 Kč s DPH
540 Kč s DPH
541 Kč s DPH
545 Kč s DPH
660 Kč s DPH
635 Kč s DPH
296 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář