Doplňující informace
| EAN: | 5905742004758 |
| Kód zboží: | 18907 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Fireman Sam |
| Hmotnost: | 0,988 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Carbotex |
| EAN: | 5905742004758 |
| Kód zboží: | 18907 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Fireman Sam |
| Hmotnost: | 0,988 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Carbotex |
644 Kč s DPH
722 Kč s DPH
730 Kč s DPH
762 Kč s DPH
623 Kč s DPH
874 Kč s DPH
667 Kč s DPH
654 Kč s DPH
655 Kč s DPH
525 Kč s DPH
656 Kč s DPH
756 Kč s DPH
581 Kč s DPH
667 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář