Doplňující informace
| EAN: | 5902689469947 |
| Kód zboží: | 19113 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Harry Potter |
| Hmotnost: | 0,888 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Carbotex |
| EAN: | 5902689469947 |
| Kód zboží: | 19113 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Harry Potter |
| Hmotnost: | 0,888 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Carbotex |
657 Kč s DPH
724 Kč s DPH
732 Kč s DPH
630 Kč s DPH
646 Kč s DPH
764 Kč s DPH
877 Kč s DPH
748 Kč s DPH
669 Kč s DPH
656 Kč s DPH
656 Kč s DPH
656 Kč s DPH
682 Kč s DPH
569 Kč s DPH
669 Kč s DPH Sleva 15%
669 Kč s DPH
679 Kč s DPH
669 Kč s DPH
669 Kč s DPH
669 Kč s DPH
664 Kč s DPH
664 Kč s DPH
493 Kč s DPH
526 Kč s DPH
687 Kč s DPH
658 Kč s DPH
669 Kč s DPH
758 Kč s DPH
732 Kč s DPH
750 Kč s DPH
809 Kč s DPH
669 Kč s DPH
682 Kč s DPH
637 Kč s DPH
669 Kč s DPH
656 Kč s DPH
715 Kč s DPH
641 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář