Doplňující informace
| EAN: | 5903181010620 |
| Kód zboží: | 19118 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,327 kg |
| Objem: | 470 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181010620 |
| Kód zboží: | 19118 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,327 kg |
| Objem: | 470 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
667 Kč s DPH
580 Kč s DPH
862 Kč s DPH
126 Kč s DPH
708 Kč s DPH
357 Kč s DPH
673 Kč s DPH
114 Kč s DPH
114 Kč s DPH
248 Kč s DPH
1076 Kč s DPH
679 Kč s DPH
277 Kč s DPH
277 Kč s DPH
314 Kč s DPH
519 Kč s DPH
302 Kč s DPH
302 Kč s DPH
248 Kč s DPH
679 Kč s DPH
673 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář