Doplňující informace
| EAN: | 4029811436163 |
| Kód zboží: | 19283 |
| Výrobní kód: | 78/7933 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,654 kg |
| Objem: | 3500 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811436163 |
| Kód zboží: | 19283 |
| Výrobní kód: | 78/7933 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 37,5 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,654 kg |
| Objem: | 3500 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
868 Kč s DPH
336 Kč s DPH
1083 Kč s DPH
587 Kč s DPH
661 Kč s DPH
762 Kč s DPH
763 Kč s DPH
763 Kč s DPH
905 Kč s DPH
850 Kč s DPH
916 Kč s DPH
942 Kč s DPH
1268 Kč s DPH
1389 Kč s DPH
1435 Kč s DPH
1181 Kč s DPH
1476 Kč s DPH Sleva 20%
520 Kč s DPH
1317 Kč s DPH
458 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář