Doplňující informace
| EAN: | 850038058777 |
| Kód zboží: | 19122 |
| Výrobní kód: | 18082 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Bílá, Zelená |
| Hmotnost: | 0,502 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | The U.P.G. |
| EAN: | 850038058777 |
| Kód zboží: | 19122 |
| Výrobní kód: | 18082 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Bílá, Zelená |
| Hmotnost: | 0,502 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | The U.P.G. |
342 Kč s DPH
505 Kč s DPH
197 Kč s DPH
162 Kč s DPH
505 Kč s DPH
390 Kč s DPH
261 Kč s DPH
228 Kč s DPH
225 Kč s DPH
357 Kč s DPH
357 Kč s DPH
126 Kč s DPH
542 Kč s DPH
556 Kč s DPH
252 Kč s DPH
304 Kč s DPH
212 Kč s DPH
405 Kč s DPH
405 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář