Doplňující informace
| EAN: | 4029811447855 |
| Kód zboží: | 17277 |
| Výrobní kód: | 78/8355 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,370 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811447855 |
| Kód zboží: | 17277 |
| Výrobní kód: | 78/8355 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,370 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
505 Kč s DPH
225 Kč s DPH
542 Kč s DPH
342 Kč s DPH
126 Kč s DPH
197 Kč s DPH
168 Kč s DPH
556 Kč s DPH
556 Kč s DPH
505 Kč s DPH
252 Kč s DPH
228 Kč s DPH
366 Kč s DPH
212 Kč s DPH
405 Kč s DPH
405 Kč s DPH
304 Kč s DPH
357 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář