Doplňující informace
| EAN: | 4029811478477 |
| Kód zboží: | 18826 |
| Výrobní kód: | 14/1976 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,360 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811478477 |
| Kód zboží: | 18826 |
| Výrobní kód: | 14/1976 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,360 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
168 Kč s DPH
542 Kč s DPH
126 Kč s DPH
390 Kč s DPH
261 Kč s DPH
225 Kč s DPH
342 Kč s DPH
505 Kč s DPH
197 Kč s DPH
162 Kč s DPH
505 Kč s DPH
203 Kč s DPH
556 Kč s DPH
252 Kč s DPH
228 Kč s DPH
366 Kč s DPH
405 Kč s DPH
405 Kč s DPH
212 Kč s DPH
304 Kč s DPH
127 Kč s DPH
165 Kč s DPH
178 Kč s DPH
Vstupujete na stránku se zbožím, jehož prodej je omezen dosažením
věku 18 let. Vstupem na tuto stránku bezvýhradně souhlasíte a potvrzujete,
že jste dosáhli tohoto věku, a také, že sem vstupujete dobrovolně
a že neumožníte přístup na tuto stránku nezletilým osobám.
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář