Doplňující informace
| EAN: | 4029811391189 |
| Kód zboží: | 15453 |
| Výrobní kód: | 14/1978 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 10,8 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |
| Průměr: | 8,4 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,354 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811391189 |
| Kód zboží: | 15453 |
| Výrobní kód: | 14/1978 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 10,8 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |
| Průměr: | 8,4 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,354 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
278 Kč s DPH
179 Kč s DPH
179 Kč s DPH
303 Kč s DPH
169 Kč s DPH
169 Kč s DPH
90 Kč s DPH
140 Kč s DPH
140 Kč s DPH
214 Kč s DPH
214 Kč s DPH
219 Kč s DPH
201 Kč s DPH
119 Kč s DPH
90 Kč s DPH
179 Kč s DPH
127 Kč s DPH
245 Kč s DPH
167 Kč s DPH
179 Kč s DPH
128 Kč s DPH
230 Kč s DPH
Vstupujete na stránku se zbožím, jehož prodej je omezen dosažením
věku 18 let. Vstupem na tuto stránku bezvýhradně souhlasíte a potvrzujete,
že jste dosáhli tohoto věku, a také, že sem vstupujete dobrovolně
a že neumožníte přístup na tuto stránku nezletilým osobám.
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář