Doplňující informace
| EAN: | 4029811335381 |
| Kód zboží: | 1389 |
| Výrobní kód: | 78/8179 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,840 kg |
| Objem: | 1000 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811335381 |
| Kód zboží: | 1389 |
| Výrobní kód: | 78/8179 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,840 kg |
| Objem: | 1000 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
162 Kč s DPH
162 Kč s DPH
207 Kč s DPH
139 Kč s DPH
139 Kč s DPH
386 Kč s DPH
369 Kč s DPH
114 Kč s DPH
337 Kč s DPH
89 Kč s DPH
352 Kč s DPH
360 Kč s DPH
622 Kč s DPH
269 Kč s DPH
202 Kč s DPH
390 Kč s DPH
542 Kč s DPH
468 Kč s DPH
468 Kč s DPH
468 Kč s DPH
252 Kč s DPH
241 Kč s DPH
188 Kč s DPH
220 Kč s DPH
306 Kč s DPH
454 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář