Doplňující informace
| EAN: | 5903181042102 |
| Kód zboží: | 15505 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,530 kg |
| Objem: | 300 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181042102 |
| Kód zboží: | 15505 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,530 kg |
| Objem: | 300 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
395 Kč s DPH
372 Kč s DPH
378 Kč s DPH
301 Kč s DPH
363 Kč s DPH
471 Kč s DPH
279 Kč s DPH
332 Kč s DPH
390 Kč s DPH Sleva 15%
90 Kč s DPH
90 Kč s DPH
297 Kč s DPH
380 Kč s DPH
393 Kč s DPH
354 Kč s DPH
199 Kč s DPH
162 Kč s DPH
189 Kč s DPH
189 Kč s DPH
189 Kč s DPH
189 Kč s DPH
471 Kč s DPH
471 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář