Doplňující informace
| EAN: | 5903181045226 |
| Kód zboží: | 15546 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8,7 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,500 kg |
| Objem: | 340 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181045226 |
| Kód zboží: | 15546 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8,7 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,500 kg |
| Objem: | 340 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
353 Kč s DPH
301 Kč s DPH
353 Kč s DPH
622 Kč s DPH
390 Kč s DPH
390 Kč s DPH
386 Kč s DPH
369 Kč s DPH
330 Kč s DPH
388 Kč s DPH Sleva 15%
123 Kč s DPH
299 Kč s DPH
361 Kč s DPH
295 Kč s DPH
378 Kč s DPH
340 Kč s DPH
161 Kč s DPH
252 Kč s DPH
151 Kč s DPH
415 Kč s DPH
306 Kč s DPH
188 Kč s DPH
188 Kč s DPH
337 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář