Doplňující informace
| EAN: | 5060491777305 |
| Kód zboží: | 14924 |
| Materiál: | Keramika |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,364 kg |
| Objem: | 300 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Thumbs Up! |
| EAN: | 5060491777305 |
| Kód zboží: | 14924 |
| Materiál: | Keramika |
| Výška: | 9 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,364 kg |
| Objem: | 300 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Thumbs Up! |
367 Kč s DPH
468 Kč s DPH
370 Kč s DPH
542 Kč s DPH
443 Kč s DPH
375 Kč s DPH
89 Kč s DPH
295 Kč s DPH
269 Kč s DPH
390 Kč s DPH
340 Kč s DPH
188 Kč s DPH
252 Kč s DPH
353 Kč s DPH
353 Kč s DPH
198 Kč s DPH
361 Kč s DPH
468 Kč s DPH
415 Kč s DPH
454 Kč s DPH
583 Kč s DPH
96 Kč s DPH
151 Kč s DPH
178 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář