Doplňující informace
| EAN: | 5903181046186 |
| Kód zboží: | 15833 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 8,4 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,366 kg |
| Objem: | 400 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181046186 |
| Kód zboží: | 15833 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 8,4 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,366 kg |
| Objem: | 400 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
139 Kč s DPH
299 Kč s DPH
198 Kč s DPH
370 Kč s DPH
260 Kč s DPH
89 Kč s DPH
228 Kč s DPH
252 Kč s DPH
122 Kč s DPH
295 Kč s DPH
269 Kč s DPH
390 Kč s DPH
333 Kč s DPH
339 Kč s DPH
123 Kč s DPH
139 Kč s DPH
468 Kč s DPH
353 Kč s DPH
188 Kč s DPH
301 Kč s DPH
252 Kč s DPH
188 Kč s DPH
415 Kč s DPH
220 Kč s DPH
454 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář