Doplňující informace
| EAN: | 8586023486172 |
| Kód zboží: | 6608 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,870 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 8586023486172 |
| Kód zboží: | 6608 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,870 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
124 Kč s DPH
140 Kč s DPH
199 Kč s DPH
336 Kč s DPH
245 Kč s DPH
332 Kč s DPH
390 Kč s DPH Sleva 15%
123 Kč s DPH
342 Kč s DPH
587 Kč s DPH
189 Kč s DPH
97 Kč s DPH
418 Kč s DPH
458 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář