Doplňující informace
| EAN: | 5903181044731 |
| Kód zboží: | 15547 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8,7 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,500 kg |
| Objem: | 340 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181044731 |
| Kód zboží: | 15547 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8,7 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,500 kg |
| Objem: | 340 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
356 Kč s DPH
356 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
378 Kč s DPH
389 Kč s DPH
372 Kč s DPH
124 Kč s DPH
124 Kč s DPH
363 Kč s DPH
627 Kč s DPH
90 Kč s DPH
90 Kč s DPH
297 Kč s DPH
380 Kč s DPH
354 Kč s DPH
342 Kč s DPH
162 Kč s DPH
254 Kč s DPH
471 Kč s DPH
152 Kč s DPH
418 Kč s DPH
308 Kč s DPH
189 Kč s DPH
221 Kč s DPH
189 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář