Doplňující informace
| EAN: | 8712645303454 |
| Kód zboží: | 19145 |
| Výrobní kód: | 520-4213 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Paw Patrol |
| Hmotnost: | 1,650 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303454 |
| Kód zboží: | 19145 |
| Výrobní kód: | 520-4213 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Paw Patrol |
| Hmotnost: | 1,650 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
556 Kč s DPH
672 Kč s DPH
612 Kč s DPH
805 Kč s DPH
715 Kč s DPH
727 Kč s DPH
909 Kč s DPH Sleva 20%
909 Kč s DPH
653 Kč s DPH
909 Kč s DPH
542 Kč s DPH
605 Kč s DPH
827 Kč s DPH
591 Kč s DPH
962 Kč s DPH
605 Kč s DPH
961 Kč s DPH
935 Kč s DPH
417 Kč s DPH
961 Kč s DPH
961 Kč s DPH
679 Kč s DPH
612 Kč s DPH
935 Kč s DPH
859 Kč s DPH
670 Kč s DPH
641 Kč s DPH
859 Kč s DPH
859 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
542 Kč s DPH
554 Kč s DPH
935 Kč s DPH
935 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář