Doplňující informace
| EAN: | 8712645316133 |
| Kód zboží: | 19604 |
| Výrobní kód: | 428-00389 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Pret |
| Hmotnost: | 1,550 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645316133 |
| Kód zboží: | 19604 |
| Výrobní kód: | 428-00389 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Pret |
| Hmotnost: | 1,550 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
935 Kč s DPH
962 Kč s DPH
653 Kč s DPH
612 Kč s DPH
909 Kč s DPH
672 Kč s DPH
805 Kč s DPH
715 Kč s DPH
556 Kč s DPH
417 Kč s DPH
961 Kč s DPH
961 Kč s DPH
935 Kč s DPH
554 Kč s DPH
612 Kč s DPH
859 Kč s DPH
909 Kč s DPH
859 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
641 Kč s DPH
679 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář