Doplňující informace
| EAN: | 8712645299566 |
| Kód zboží: | 19273 |
| Výrobní kód: | 125-3840 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Šedá |
| Licence: | NASA |
| Hmotnost: | 0,350 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645299566 |
| Kód zboží: | 19273 |
| Výrobní kód: | 125-3840 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Šedá |
| Licence: | NASA |
| Hmotnost: | 0,350 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
299 Kč s DPH
603 Kč s DPH
754 Kč s DPH
657 Kč s DPH
653 Kč s DPH
364 Kč s DPH
606 Kč s DPH Sleva 40%
602 Kč s DPH
425 Kč s DPH
531 Kč s DPH Sleva 20%
454 Kč s DPH
148 Kč s DPH
193 Kč s DPH
152 Kč s DPH
152 Kč s DPH
144 Kč s DPH
606 Kč s DPH
417 Kč s DPH
362 Kč s DPH
332 Kč s DPH
333 Kč s DPH
602 Kč s DPH
480 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář