Doplňující informace
| EAN: | 8712645293328 |
| Kód zboží: | 19124 |
| Výrobní kód: | 204-3230 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Barva: | Zelená |
| Licence: | Marvel |
| Hmotnost: | 0,580 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645293328 |
| Kód zboží: | 19124 |
| Výrobní kód: | 204-3230 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Barva: | Zelená |
| Licence: | Marvel |
| Hmotnost: | 0,580 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
655 Kč s DPH
651 Kč s DPH
424 Kč s DPH
529 Kč s DPH Sleva 20%
601 Kč s DPH
331 Kč s DPH
144 Kč s DPH
192 Kč s DPH
151 Kč s DPH
151 Kč s DPH
361 Kč s DPH
416 Kč s DPH
192 Kč s DPH
197 Kč s DPH
148 Kč s DPH
453 Kč s DPH
605 Kč s DPH
368 Kč s DPH
548 Kč s DPH
435 Kč s DPH
618 Kč s DPH
384 Kč s DPH
554 Kč s DPH
550 Kč s DPH
547 Kč s DPH
362 Kč s DPH
172 Kč s DPH
601 Kč s DPH
479 Kč s DPH
387 Kč s DPH
548 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář