Doplňující informace
| EAN: | 8712645280472 |
| Kód zboží: | 17495 |
| Výrobní kód: | 760-1796 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Černá |
| Licence: | Cars |
| Hmotnost: | 0,200 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645280472 |
| Kód zboží: | 17495 |
| Výrobní kód: | 760-1796 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Černá |
| Licence: | Cars |
| Hmotnost: | 0,200 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
161 Kč s DPH
419 Kč s DPH
197 Kč s DPH
361 Kč s DPH
458 Kč s DPH
367 Kč s DPH
363 Kč s DPH
605 Kč s DPH Sleva 40%
453 Kč s DPH
550 Kč s DPH
618 Kč s DPH
655 Kč s DPH
424 Kč s DPH
529 Kč s DPH Sleva 20%
601 Kč s DPH
651 Kč s DPH
752 Kč s DPH
207 Kč s DPH
363 Kč s DPH
422 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář