Doplňující informace
| EAN: | 8021785546882 |
| Kód zboží: | 16224 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Oranžová, Žlutá |
| Licence: | Cars |
| Hmotnost: | 0,188 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Textiel Trade |
| EAN: | 8021785546882 |
| Kód zboží: | 16224 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Oranžová, Žlutá |
| Licence: | Cars |
| Hmotnost: | 0,188 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Textiel Trade |
144 Kč s DPH
126 Kč s DPH
99 Kč s DPH
114 Kč s DPH
152 Kč s DPH
152 Kč s DPH
152 Kč s DPH
368 Kč s DPH
420 Kč s DPH
197 Kč s DPH
363 Kč s DPH
459 Kč s DPH
207 Kč s DPH
364 Kč s DPH
424 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář