Doplňující informace
| EAN: | 5055114361245 |
| Kód zboží: | 16137 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Černá |
| Licence: | Minions |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Sambro |
| EAN: | 5055114361245 |
| Kód zboží: | 16137 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Černá |
| Licence: | Minions |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Sambro |
127 Kč s DPH
204 Kč s DPH
148 Kč s DPH
423 Kč s DPH
230 Kč s DPH
199 Kč s DPH
274 Kč s DPH
178 Kč s DPH
403 Kč s DPH
153 Kč s DPH
145 Kč s DPH
163 Kč s DPH
127 Kč s DPH
433 Kč s DPH
433 Kč s DPH
296 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář