Doplňující informace
| EAN: | 5056219006659 |
| Kód zboží: | 16178 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Princess |
| Hmotnost: | 0,180 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Sambro |
| EAN: | 5056219006659 |
| Kód zboží: | 16178 |
| Materiál: | 100% Polyester, Plast |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Princess |
| Hmotnost: | 0,180 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Sambro |
126 Kč s DPH
99 Kč s DPH
152 Kč s DPH
147 Kč s DPH
193 Kč s DPH
300 Kč s DPH
177 Kč s DPH
200 Kč s DPH
400 Kč s DPH Sleva 50%
400 Kč s DPH
152 Kč s DPH
378 Kč s DPH
443 Kč s DPH
496 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář