Doplňující informace
| EAN: | 8712645291799 |
| Kód zboží: | 16546 |
| Výrobní kód: | 230-3068 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Hello Kitty |
| Hmotnost: | 0,188 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645291799 |
| Kód zboží: | 16546 |
| Výrobní kód: | 230-3068 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Hello Kitty |
| Hmotnost: | 0,188 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
384 Kč s DPH
427 Kč s DPH
308 Kč s DPH
126 Kč s DPH
176 Kč s DPH
228 Kč s DPH
199 Kč s DPH
399 Kč s DPH Sleva 50%
146 Kč s DPH
151 Kč s DPH
315 Kč s DPH
538 Kč s DPH
271 Kč s DPH
299 Kč s DPH
126 Kč s DPH
177 Kč s DPH
440 Kč s DPH
603 Kč s DPH
399 Kč s DPH
399 Kč s DPH
550 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář