Doplňující informace
| EAN: | 8712645293168 |
| Kód zboží: | 18259 |
| Výrobní kód: | 230-3223 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Hello Kitty |
| Hmotnost: | 0,180 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645293168 |
| Kód zboží: | 18259 |
| Výrobní kód: | 230-3223 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Hello Kitty |
| Hmotnost: | 0,180 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
540 Kč s DPH
428 Kč s DPH
385 Kč s DPH
193 Kč s DPH
309 Kč s DPH
327 Kč s DPH
269 Kč s DPH
448 Kč s DPH Sleva 40%
350 Kč s DPH
437 Kč s DPH Sleva 20%
178 Kč s DPH
441 Kč s DPH
605 Kč s DPH
400 Kč s DPH
400 Kč s DPH
552 Kč s DPH
390 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář