Doplňující informace
| EAN: | 8712645294028 |
| Kód zboží: | 16527 |
| Výrobní kód: | 037-3271 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Milky Kiss |
| Hmotnost: | 0,330 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645294028 |
| Kód zboží: | 16527 |
| Výrobní kód: | 037-3271 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Milky Kiss |
| Hmotnost: | 0,330 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
542 Kč s DPH
279 Kč s DPH
254 Kč s DPH
279 Kč s DPH
318 Kč s DPH
495 Kč s DPH
439 Kč s DPH
502 Kč s DPH
751 Kč s DPH
751 Kč s DPH
444 Kč s DPH
617 Kč s DPH
393 Kč s DPH
309 Kč s DPH
441 Kč s DPH Sleva 30%
492 Kč s DPH
620 Kč s DPH
620 Kč s DPH
562 Kč s DPH
562 Kč s DPH
393 Kč s DPH
556 Kč s DPH
465 Kč s DPH
451 Kč s DPH
482 Kč s DPH
413 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář