Doplňující informace
| EAN: | 8712645315778 |
| Kód zboží: | 19411 |
| Výrobní kód: | 037-00359 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Milky Kiss |
| Hmotnost: | 0,410 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645315778 |
| Kód zboží: | 19411 |
| Výrobní kód: | 037-00359 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Milky Kiss |
| Hmotnost: | 0,410 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
390 Kč s DPH
441 Kč s DPH
436 Kč s DPH
746 Kč s DPH
746 Kč s DPH
277 Kč s DPH
350 Kč s DPH
437 Kč s DPH Sleva 20%
252 Kč s DPH
277 Kč s DPH
612 Kč s DPH
491 Kč s DPH
499 Kč s DPH
538 Kč s DPH
489 Kč s DPH
616 Kč s DPH
558 Kč s DPH
558 Kč s DPH
390 Kč s DPH
479 Kč s DPH
462 Kč s DPH
552 Kč s DPH
448 Kč s DPH
410 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář