Doplňující informace
| EAN: | 8712645298972 |
| Kód zboží: | 18434 |
| Výrobní kód: | 200-3788 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 0,166 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645298972 |
| Kód zboží: | 18434 |
| Výrobní kód: | 200-3788 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 0,166 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
380 Kč s DPH
199 Kč s DPH
760 Kč s DPH
366 Kč s DPH
610 Kč s DPH Sleva 40%
372 Kč s DPH
413 Kč s DPH
566 Kč s DPH
403 Kč s DPH
552 Kč s DPH
221 Kč s DPH
174 Kč s DPH
400 Kč s DPH
400 Kč s DPH
404 Kč s DPH
224 Kč s DPH
390 Kč s DPH
395 Kč s DPH
495 Kč s DPH
393 Kč s DPH
209 Kč s DPH
367 Kč s DPH
426 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář