Doplňující informace
| EAN: | 8712645306592 |
| Kód zboží: | 19383 |
| Výrobní kód: | 200-4525 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Spiderman |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645306592 |
| Kód zboží: | 19383 |
| Výrobní kód: | 200-4525 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Spiderman |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
369 Kč s DPH
378 Kč s DPH
193 Kč s DPH
197 Kč s DPH
410 Kč s DPH
562 Kč s DPH
400 Kč s DPH
548 Kč s DPH
220 Kč s DPH
173 Kč s DPH
398 Kč s DPH
398 Kč s DPH
401 Kč s DPH
222 Kč s DPH
388 Kč s DPH
390 Kč s DPH
393 Kč s DPH
491 Kč s DPH
424 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář