Doplňující informace
| EAN: | 8712645303447 |
| Kód zboží: | 19351 |
| Výrobní kód: | 799-4212 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 1,650 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645303447 |
| Kód zboží: | 19351 |
| Výrobní kód: | 799-4212 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 1,650 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
603 Kč s DPH
906 Kč s DPH
541 Kč s DPH
725 Kč s DPH
906 Kč s DPH Sleva 20%
554 Kč s DPH
713 Kč s DPH
803 Kč s DPH
670 Kč s DPH
825 Kč s DPH
565 Kč s DPH
590 Kč s DPH
603 Kč s DPH
958 Kč s DPH
465 Kč s DPH
416 Kč s DPH
541 Kč s DPH
958 Kč s DPH
958 Kč s DPH
669 Kč s DPH
1059 Kč s DPH
1059 Kč s DPH
857 Kč s DPH
932 Kč s DPH
677 Kč s DPH
639 Kč s DPH
611 Kč s DPH
932 Kč s DPH
2092 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář