Doplňující informace
| EAN: | 8712645309081 |
| Kód zboží: | 19606 |
| Výrobní kód: | 785-4754 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,580 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645309081 |
| Kód zboží: | 19606 |
| Výrobní kód: | 785-4754 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,580 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
567 Kč s DPH
827 Kč s DPH
605 Kč s DPH
961 Kč s DPH
605 Kč s DPH
909 Kč s DPH
542 Kč s DPH
591 Kč s DPH
727 Kč s DPH
909 Kč s DPH Sleva 20%
417 Kč s DPH
961 Kč s DPH
961 Kč s DPH
935 Kč s DPH
670 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
961 Kč s DPH
859 Kč s DPH
613 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
935 Kč s DPH
2098 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář