Doplňující informace
| EAN: | 8712645294714 |
| Kód zboží: | 13809 |
| Výrobní kód: | 088-3470 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,200 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645294714 |
| Kód zboží: | 13809 |
| Výrobní kód: | 088-3470 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,200 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
414 Kč s DPH
202 Kč s DPH
363 Kč s DPH
225 Kč s DPH
394 Kč s DPH
366 Kč s DPH
396 Kč s DPH
601 Kč s DPH
488 Kč s DPH
712 Kč s DPH
541 Kč s DPH
358 Kč s DPH
358 Kč s DPH
368 Kč s DPH
341 Kč s DPH
368 Kč s DPH
606 Kč s DPH
368 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář