Doplňující informace
| EAN: | 8712645300132 |
| Kód zboží: | 19261 |
| Výrobní kód: | 088-3902 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Béžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,320 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645300132 |
| Kód zboží: | 19261 |
| Výrobní kód: | 088-3902 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Béžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,320 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
719 Kč s DPH
236 Kč s DPH
337 Kč s DPH Sleva 30%
367 Kč s DPH
367 Kč s DPH
369 Kč s DPH
398 Kč s DPH
400 Kč s DPH
418 Kč s DPH
492 Kč s DPH
607 Kč s DPH
194 Kč s DPH
199 Kč s DPH
228 Kč s DPH
280 Kč s DPH
216 Kč s DPH
230 Kč s DPH
362 Kč s DPH
372 Kč s DPH
344 Kč s DPH
372 Kč s DPH
612 Kč s DPH
454 Kč s DPH
433 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář