Doplňující informace
| EAN: | 8712645309517 |
| Kód zboží: | 19161 |
| Výrobní kód: | 799-4795 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,230 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645309517 |
| Kód zboží: | 19161 |
| Výrobní kód: | 799-4795 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Minnie Mouse |
| Hmotnost: | 0,230 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
364 Kč s DPH
364 Kč s DPH
278 Kč s DPH
197 Kč s DPH
415 Kč s DPH
234 Kč s DPH
335 Kč s DPH Sleva 30%
193 Kč s DPH
395 Kč s DPH
226 Kč s DPH
327 Kč s DPH
228 Kč s DPH
398 Kč s DPH
479 Kč s DPH
603 Kč s DPH
489 Kč s DPH
542 Kč s DPH
359 Kč s DPH
359 Kč s DPH
369 Kč s DPH
342 Kč s DPH
369 Kč s DPH
608 Kč s DPH
366 Kč s DPH
420 Kč s DPH
370 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář