Doplňující informace
| EAN: | 4029811368938 |
| Kód zboží: | 15747 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Červená |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,100 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811368938 |
| Kód zboží: | 15747 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Červená |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,100 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
179 Kč s DPH
169 Kč s DPH
228 Kč s DPH
280 Kč s DPH
242 Kč s DPH
203 Kč s DPH
267 Kč s DPH
679 Kč s DPH
152 Kč s DPH
229 Kč s DPH
242 Kč s DPH
165 Kč s DPH
383 Kč s DPH
318 Kč s DPH
339 Kč s DPH
383 Kč s DPH
369 Kč s DPH
267 Kč s DPH
267 Kč s DPH
378 Kč s DPH
378 Kč s DPH
140 Kč s DPH
293 Kč s DPH
670 Kč s DPH
670 Kč s DPH
369 Kč s DPH
264 Kč s DPH
293 Kč s DPH Sleva 10%
267 Kč s DPH
267 Kč s DPH
383 Kč s DPH
267 Kč s DPH
280 Kč s DPH
235 Kč s DPH
344 Kč s DPH
400 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář