Doplňující informace
| EAN: | 4029811279685 |
| Kód zboží: | 15746 |
| Výrobní kód: | 78/4021 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,417 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811279685 |
| Kód zboží: | 15746 |
| Výrobní kód: | 78/4021 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Růžová |
| Hmotnost: | 0,417 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
179 Kč s DPH
228 Kč s DPH
280 Kč s DPH
242 Kč s DPH
203 Kč s DPH
242 Kč s DPH
230 Kč s DPH
267 Kč s DPH
709 Kč s DPH
445 Kč s DPH
618 Kč s DPH
475 Kč s DPH
318 Kč s DPH
272 Kč s DPH
204 Kč s DPH
460 Kč s DPH
460 Kč s DPH
608 Kč s DPH
102 Kč s DPH
362 Kč s DPH
152 Kč s DPH
99 Kč s DPH
196 Kč s DPH
301 Kč s DPH
375 Kč s DPH
318 Kč s DPH
99 Kč s DPH
331 Kč s DPH
331 Kč s DPH
140 Kč s DPH
408 Kč s DPH
128 Kč s DPH
652 Kč s DPH
267 Kč s DPH
265 Kč s DPH
369 Kč s DPH
264 Kč s DPH
293 Kč s DPH Sleva 10%
167 Kč s DPH
267 Kč s DPH
179 Kč s DPH
179 Kč s DPH
179 Kč s DPH
179 Kč s DPH
464 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář