Doplňující informace
| EAN: | 4029811239955 |
| Kód zboží: | 16958 |
| Výrobní kód: | 78/4022 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811239955 |
| Kód zboží: | 16958 |
| Výrobní kód: | 78/4022 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
227 Kč s DPH
178 Kč s DPH
265 Kč s DPH
472 Kč s DPH
151 Kč s DPH
614 Kč s DPH
439 Kč s DPH
647 Kč s DPH
202 Kč s DPH
457 Kč s DPH
457 Kč s DPH
198 Kč s DPH
235 Kč s DPH
299 Kč s DPH
373 Kč s DPH
316 Kč s DPH
99 Kč s DPH
328 Kč s DPH
328 Kč s DPH
168 Kč s DPH
165 Kč s DPH
227 Kč s DPH
291 Kč s DPH
139 Kč s DPH
405 Kč s DPH
359 Kč s DPH
178 Kč s DPH
178 Kč s DPH
178 Kč s DPH
178 Kč s DPH
461 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář